Privátna zóna

Prajeme všetko najlepšie.
pošlite im pohladnicu
Myšlienka dňa
Dnes sme takí vzdelaní, že nás už nič neprekvapí - okrem šťastného manželstva.

-- WILDE

Fórum

VHB, S.R.O. SPRÁVA BYTOV - P.VRONKA

2009-02-05 12:06:26

Ak pan Galo nema nič s p Vronkom tak prečo zvolával do Matry predsedov SVB a pripravil im aj pohostenie? A o čom sa tam jednalo? No o tom ako im chcú pomôcť pri zatepľovaní a dodávkách výmeničok, aby sa odpojili od Martica. Nakoniec sa dohodli, že sa zameraju na byty na Podháji. A podieľať sa na tom majú p. Gallo (neviem či ako štatutár Matry, alebo len ako súkromná osoba) p. Vronka a firma Energo Controls.

2009-02-02 18:21:37

Pozerala som si tú stránku, čo uvádzaš Gorky, majú ju perfektne spracovanú. Na VHB mám taký názor ako ty. Myslím si, že o chvíľu nebudú stíhať dobiehať také firmy, ktoré sa dokážu zviditeľniť aj komunikovať cez internet, ktoré sú technicky určite na vyššej úrovni, než VHB s tými svojimi rachotiacimi tlačiarňami.

2009-02-01 11:32:30

To marianko
    si spokojný a čo tak skvalitnenie služieb a ich zviditeľnenie tak ako to robí iná martinská firma tudle http://www.uni.biznisweb.sk/ a nie neustále telefonovanie a nedovolanie sa pána konateľa ktorý jediný vie ako ti opraviť stále padajúci program. Zobrať počítač do rúk a bežať s ním do firmy a čakať kedy sa pán konateľ objaví. Nikto iný Ti s tým nepomôže a keby sa mu niečo stalo tak to môžu všetci zabaliť. Žiadne opravy a upgrady cez internet. Tá firma sa chová akoby internet a mobilne telefony neexistovali. Je to na smiech.

2009-01-30 23:39:03

Otázka znela,teda tá prvotná,aké máme skúsenosti s firmou p. Vronku. Vidím na tomto fóre jedno,že asi ani Matra, n.o. vám "nevonia",máte určite akési vedomosti,alebo aj konkrétne skúsenosti. Riaditeľ Matry,n.o., MBA Gallo, nevie nič o tom,že by zaangažoval mestskú organizáciu s niekým,o kom sa tu tak nepravdivo píše. Môj názor.

2009-01-30 17:44:34

Som predsedom spoločenstva a čo sa týka účtovníkov, tak nemám problém. Som spokojný a navyše sú presťahovaní, takže ak ich budete zhánať sú za hotelom Slovan.Ale ja s nimi nemám problém.

2009-01-30 11:08:29

Ano 2 adoptované a 2 nemanželské so svojou pracovníčkou

2009-01-30 10:58:25

On má manželku sestičku, a adoptované 2 deti?

2009-01-29 22:51:38

No naše spoločenstvo tiež pekne odrbal najprv nám zabezpečil plastové okná, že vraj on vybaví lacnejšie, ale ked som potom komunikovala s firmou ktorá ich montovala a chcela som za veľku objednávku nejaku zľavu tak som zistila že to nejde lebo proviziu dostal p.Vronka. Tiež nanucuje spoločenstvám výmeničky tepla a priame pripojenie na Tepláreň, ale to je tiež nejaký podivný spôsob lebo on nám dodá výmeničku a splácať budeme uplne inej firme. A obsluha výmeničky tiež nie je doriešená lebo keď je problém nemáte sa kde dovolať a tak nám dlhú dobu buď kúri naplno keď netreba alebo nekúri keď treba. Vyvarujte sa výmeničiek od Vronku lebo riadne oľutujete. Taktiež som sa dozvedela, že nanutil výmeničku na úver aj spoločenstvu ktoré nemalo dosť peňazí na fonde opráv ani na to aby dostali úver a tak im presunul svoje peniaze kým nedostali úver aby oklamal banku a potom si ich zobral a to spoločenstvo je teraz v riadnýcb problémoch. Tiež som počula že má spoločnú sro s Galovcami ale nefiguruje tam on ale jeho pracovníčka s ktorou má už dve nemanželské deti.

2009-01-29 14:06:56

Tak to by si sa čudoval čo všetko má s Matrou Vronka spoločné, ale možno ani nie tak s Matrou ako s mladým Gallom. S ním chce stavať nadstavby na panelakoch a taktiež spaľovňu komunálneho odpadu z ktorej bude lacno vykurovať paneláky.A su aj ďalšie projekty.

2009-01-28 20:54:18

Skus zmeniť na Matra, n.o., to je vychytená firma v meste s podporou mesta Martin a podporou PPP projektov. Vronka na nich nemá.

2009-01-28 07:33:06

Aký máte dojem z tejto firmy ktorá spravuje množstvo SVB a ďalšie láka nehoráznými sľubmi a len čo sa jej upíšete tak sa po konateľovi zľahne zem. Nezoženiete ho cez telefon, mobil (vraj je škodlivý), mail. Mám informácie že ten jeho program na účtovanie SVB je tak nespoľahlivý že pracovníci musia väčšinu vecí prerátavať ručne. Vyjadrite sa aké máte s touto firmou skúsenosti

Stránku spravuje a vytvorila ju spoločnosť Zetagroup Software s.r.o. | online užívateľov 775