Privátna zóna
Meno:
Heslo:
Partneri
10 Najčítanejších článkov
Posledné pridané firmy
Počasie v Martine
Meniny oslavuje
Dnes oslavuje meniny

Dnes >> Jakub
Zajtra >> Anna/Hana

Prajeme všetko najlepšie.
pošlite im pohladnicu
Myšlienka dňa
Zamilovaný človek je nadšený svitaním, pretože sa mu spolu s prebúdzaním vracia jeho láska.

 -- SAINT-EXUPÉRY


Virtuálna prehliadka

Virtuálne prehliadky
Slovenska a Európy


Aktuality / Eaukcie
Elektronická aukcia mesta Martin
Predaj budovy čerpacej stanice na p.č. KN 6680/2, vrátane príslušenstva a pozemkov p.č. KN 6680/1 a 6680/2 k.ú. Martin, ul. Horská, Martin
Začiatok aukcie
01.08.2024 09:00:00
Koniec aukcie
01.08.2024 09:30:00
Testovacia vyzva - Predmet obstaravania
Začiatok aukcie
01.01.2012 09:00:00
Koniec aukcie
03.11.2025 09:55:00
Redakcia portálu

 Telefón:
 0915 839 934

  e-mail: office@zetagroup.net

  DOSTUPNOSŤ PORTÁLU
  web: www.mojmartin.sk
Výrocia
zdroj: Wikipedia
Taxi in Martine
 • CITY TAXI MARTIN
  Telefón
  0905 333 233; 0902 333 233; 043-422 34 22; www.taximartin.sk

 • Registrácia
  Dnes je 25. Jul 2024 21:12:54
  Denné Menu Verejné fórum Ubytovanie Podujatia, Kultúra Šport Inzercia  Fórum

  Vyhľadávanie:

  ROZMLATENE CESTY-KATASTROFA


  2011-11-28 00:32:05

  Cesty su cesty, ale ten chodnik okolo Martimexu? Trotuar ste nam znicili, vasa velebnost primatorska, co bude nasledovat dalej v meste? Most to nebude, vsak hid?

  2011-08-04 20:40:08

  No bohužial na opravy cesty a ani na nič nikdy nebolo a hlavne nikdy nebude pretože všade vo výšších orgánoch je korupcia a hlavne zlodejina. Každý si chce rýchlo z koryta nahrabať, a ututlať to za všetky neviditeľné projekty, kotré všade sľubjú. Nenia si zákazony( zvýšenie DPH, zákznník práce,.....) aby si tý nenažranci mohli viac a viac baliť do vreciek. Je to hanba že obyčajný človek musí mať dve práce aby mal aspoň 500 euro a z toho 300 na nájomné veď z toho sa nedá uživiť seba a nieto ešte mať v tejto dobe deti, veď to by sme boli už na dne.HAHAHA a priemerný zárobok na Slovensku 800 Euro a to kde spočitali? chcem ich vidieť kto toľko zarába jasné každy desiaty či patnásty?a kto ešte má z nasích daní dobré prachy? no jasné sú to cigáni. Ospravedlňujem sa poznám aj takých čo pracujú pred nimi klobúk dole.
  Proste Slováci si len po hlavách nechajú skákať a keď je štrajk tak vedenie nasľubuje hory doly aby bolo ticho ale na koľko ? na pár hodín no není to tak?

  2011-08-04 12:11:57

  hh vy ste fakt ini psychaci.. DD

  2011-08-03 21:46:53

  V októbri roku 2010 bola na Mestskej polícii vykonaná kontrola z Úradu pre ochranu osobných údajov na základe- sťažností občanov na prevádzkovanie Mestského kamerového systému a nakladanie s osobnými údajmi Mestskou políciou. V zmysle zákona musia byť zamestnanci, ktorí pracujú s kamerovým systémom, na takúto prácu zaškolení. Mestská polícia takéto školenie nezabezpečila. Tesne pred uvedenou kontrolou boli zamestnanci mestskej polície pracujúci s kamerovým systémom vedením Mestskej polície prinútení podpísať takéto zaškolenie, ktoré sa však preukázateľne nikdy neuskutočnilo, čím došlo opäť k falšovaniu úradnej listiny.

  2011-08-03 21:05:19

  nedá mi sa ozvať ku kvalite vozoviek napr.na ulici Mudroňovej, Ambra Pietra a tých medzi bytovkami a o chodníkoch ani nehovorím "POTEMKYNOVA DEDINA!" Vyzerá to tu horšie ako keby to nemalo pána prejsť sa pešo, tak hrozí, že ak nemáte dole hlavu smerujúcu na nohy, tak hrozí úraz, taktiež aj na pešej zóne je uvoľnená dlažoba, prechody z chodníkov na prechod pre chodcov je s vysokým obrúbnikom, len málo kde je urobený bezbariérový a je to potrebné pre mamičky s kočiarmi, starších ľudí, na invalidných vozíkoch ale aj so zlomeninou nohy. Stačí zájsť za južnú stranu Slovenska ahneď je to ináč. Tam neexistujú špaky, smeti a lístie zo stromov ešte z predminulého roka na zemi, neorezané stromy zasahujúce na chodníka dopravné značky. Neviem prečo toto nie je prvoradé pre mesto,aby vzhľad prilákal čoraz viac turistov a obyvatelia, ktorí platia dane mestu sa mohli pochváliť, že je najkrajšie. Je to úbohé, že tu žilo nespočetné množstvo Slovákov, je tu Matica Slovenská a iné dôležité kultúrne ustanovizne, ktoré inde na Slovensku nie sú a my turistom ukazujeme túto hrôzu. Chodníky sú zdemolované, popraskané od starých koreňových systémov zo stromov a zaberajú polovicu chodníka aj tak úzkeho, (neorezané stromy zasahujúce do chôdze po chodníkoch a dokonca elektrických vedení), konármi presahujúcich až na cestu a zasahujúcich dopravné značky a čo je navyše najhoršie pri šatistike, že každý 2-3 je alergik sa tu dopustí stav, že zalergizuje pomaly každý (výsev semien na jar), neschodné prechody z chodníkov na priechody pre chodcov, cesty po ktorých už ani 20km rýchlosťou nie je možné jazdiť bezpečne autom, park pred mestským úradom v katastrofálnom stave z bezdomovcami a individuami, no hlavna vec, že máme aspoň prvenstvo v transparentnosti a že je tu ako v džungli to nevadí.

  2011-04-11 23:26:21

  Neoplati sa nadavat, berme to ako realitu nasho zivota.Kolorit okolo udrzby vozoviek poznaju snad aj ziaci ZS. Martin je mestom, kde starsi ludia poznaju oranie asfaltu tazkou technikou (tankami)a mladi neovladaju techniku opravy cesty.

  2011-04-08 13:07:25

  Ahoj marko, nadávaš na nesprávnom mieste, je potrebné konkretizovať, kde si si poškodil vozidlo, lebo hlavný ťah cez mesto patrí do údrržby SSC a ostatné cesty mestu, preto v budúcnosti zavolaj keď si poškodiš vozidlo policajtov nech to prešetreia a máš právo od správcu komunikácie žiadať náhradu, ale je tu jeden háčik, že po celom meste aj mimo máš osadené dopr. značky, ktoré Ťa upozorňujú na tie hrboly, jamy a preto aj zákon o PCP na to pamätá, kde je okrem iného uvedené, že vodič je povinný prispôsobiť rýchlosť jazdy stavu a povahe vozovky ..., čo sa týka narodením pána prezidenta, tak v tomto nemáš pravdu, nikto sa mu na jeho narodeniny neskladál, nič nešlo zo štátneho rozpočtu, všetko si hradí zo svojho, veď aj ty keď sa dožiješ 70 rokov, budeš veľmi rád a budeš aj dlho oslavovať, preto netreba zavidieť. Ďalej čo sa týka prístroja v nemocnici tak čo chceš od našej najlepšej vlády, veď sú tam odborníci na všetko, ani voľby nevyhrali ale vládnu, stále hovoria slovenskému národu ako šetria, kde koľko ktorý minister ušetril, tak čo by si chcel od ministerstva zdravotníctva, aby prispeli na prístroj v martinskej nemocnici, kde to žiješ veď treba predsa šetriť. A na Fica nenadávaj, lebo je to zbytočne, lebo naša súčasná opozicia má na chod tejto republiky taký vplyv, ako zajac v poľovnom revíre.Je potrebné sa zamyslieť a v ďalších voľbách voliť nie už zastaralú, zaprachnivenú gardu, ale dať možnosť iným stranám a zoskupeniam, a týchto poslať už na dôchodok, nech si poberajú to čo si zaslúžili a na čo si nasporili, dal by som im len v priemere po 200,00 € nech skúsia za to žiť ako ostatní smrteľníci. Tak na záver Ti prajem pekný deň, nerozčuľuj sa ide víkend, treba ísť do prírody aj keď bude pršať, určite prídeš na iné myšlienky....

  2011-04-08 10:59:59

  Kedy sa konecne uz nieco urobí s cestami v MARTINE????? Cesty su ako tankodrom, niektore jamy uz niesu jamy, ale pasce na mamuty...Kam idu vsetky dane? tu sa uz vobec neda jazdit, asi si kupim LADU NIVU, to je jedine vozidlo ktoré to vydrží. Uz som zlomil 2hú pružinu na aute za tento rok. Nechápem co robia cestári.Máme v MT vobec nejakých? Na nic niesu peniaze. Aj celá naša vláda od komunistu fica po radicovu stoji za prd. Vsetko zlodeji. A najviac ma nasralo ze idu zrusit to oddelenie v martinskej nemocnici. Hlavne ze pán prezident mesiac oslavuje svoju 70tku, na to peniaze máme. Skoda reči..cele toto posrate slovensko...

  [ 1 ]

  Stránku spravuje a vytvorila ju spoločnosť Zetagroup Software s.r.o. | online užívateľov 592