Privátna zóna
Meno:
Heslo:
Partneri
10 Najčítanejších článkov
Posledné pridané firmy
Počasie v Martine
Meniny oslavuje
Dnes oslavuje meniny

Dnes >> Margita
Zajtra >> Kamil

Prajeme všetko najlepšie.
pošlite im pohladnicu
Myšlienka dňa
V láske ako v umení sa nesmie čítať to, čo o tom povedal druhý. Každý musí sám vyjadriť, čo cíti.

 -- ROLLAND


Virtuálna prehliadka

Virtuálne prehliadky
Slovenska a Európy


Aktuality / Eaukcie
Elektronická aukcia mesta Martin
Testovacia vyzva - Predmet obstaravania
Začiatok aukcie
01.01.2012 09:00:00
Koniec aukcie
03.11.2025 09:55:00
Redakcia portálu

 Telefón:
 0915 839 934

  e-mail: office@zetagroup.net

  DOSTUPNOSŤ PORTÁLU
  web: www.mojmartin.sk
Výrocia
zdroj: Wikipedia
Taxi in Martine
 • CITY TAXI MARTIN
  Telefón
  0905 333 233; 0902 333 233; 043-422 34 22; www.taximartin.sk

 • Registrácia
  Dnes je 13. Jul 2024 07:56:20
  Denné Menu Verejné fórum Ubytovanie Podujatia, Kultúra Šport Inzercia  Fórum

  Vyhľadávanie:

  KANDIDÁT NA PRIMÁTORA NEPLATIČ VONS


  2010-11-26 09:30:53

  Dobre vieme, ze Feromirko je p.Vons a aj to, ze Vidovenec je saso a nie mafian.

  2010-11-25 23:38:59

  chlapci, niektori z vas su taki pribrzdeni, ze este nezaregistrovali ze uz nie sme v roku 1992. Tu nie su ziadni Vidovenci a podobne ksichty. Tu su najveci mafiani v sakach a koseliach. Manazeri, ktori tocia desiatky milionov, nie vypalnici, ktorym staci bavorak.
  Tie blbosti okolo Vonsovych uverov su fakt trapne. Nepoviem keby to neplatil, tak mu tu sokolovnu asi zoberu, nie?
  Tak sa zobud Taras, a chod si dat pivo s Vidovencom na strane a pospominajte,

  na grc

  2010-11-25 22:38:25

  RE:taras. Netrep hlúposti, radšej sem nenapíš do 27.11. 2010 už ani čiarku. Podpásových úderov a toho zákeráctva nám stačilo v Martine až až, preto vydrž do volieb. Potom si tu budeme vypisovať,možno bez reakcií vrchnosti, ako to bolo aj doposiaľ.

  2010-11-25 22:25:26

  Mna najviac štve že Vonsa podporuje najväčší mafian v Martine Vidovenec. Je to nechutne a nebezpecne

  2010-11-25 20:03:05

  absolutne "technicky" sa pytam, ci je mozne v dvoch bankach urobit, co vraj urobil Vons? To je take jednoduche? Diky.

  2010-11-25 12:39:08

  Dve tváre Petra Vonsa.

  p. Vonsa poznajú ľudia, ako seriózneho podnikateľa, príjemného človeka. Tí čo p. Vonsa poznajú aj inak, si to nemyslia.


  Otázka. P. Bratko čo sa vám vlastne stalo ?
  Odpoveď. V r. 2008 mi prišla upomienka že nebolo zaplatených niekoľko splátok na úver na ktorý som ručiteľom. Bolo to asi 15 500 Sk v OTP Banke v Prievidzi.

  Ot. A bol ste ručiteľom na ten úver ?
  Od. Nie, nikdy som nebol v OTP Banke a človeka, čo ten úver bral som nikdy nevidel. Podal som trestné oznámenie na polícii v Martine. Pri vyšetrovaní sa zistilo, že sa jedná o úver 300 000 Sk, dlžná čiastka je 90 000 Sk. Úver bol z mája 2005.

  Ot. Čo sa ďalej zistilo ?
  Od. Petrovi Vonsovi som požičal môj občiansky preukaz, lebo šiel do Bratislavy na Asociáciu kulturistiky a potreboval ma zaevidovať do výboru naturálnej kulturistiky. Toto bol ale podvod. Vons použil môj obč. preukaz, ako aj falošne vyrobené doklady o zamestnaní a o príjme z tohto zamestnania. Bol som akože zamestnanec vo Vons Gyme.

  Ot. A kde ste bol zamestnaný ?
  Od. Ja som bol a som zamestnaný od r. 2002, v Detskom domove v Necpaloch. Nikdy som nikomu nebol ručiteľom na úver, ani som nežiadal det. Domov o doklad o príjme. U Vonsa som bol len brigádnik.

  Ot. Pri braní úveru musia byť ručitelia prítomný v banke ?
  Od. Áno musia a musia predložiť doklady o zamestnaní, o príjme, osobné doklady a musia podpísať zmluvu o úvere. Toto bolo p. Vonsom všetko sfalšované.

  Ot. Na taký úver by mali byť viacerý ručitelia, bol aj p. Vons ručiteľom ?
  Od. Nie. Druhý ručiteľ bol Peter Hulej, ten tiež požičal Vonsovi občiansky pr., za tým istým účelom, ako ja. Úver nebol ani na Vonsa, ale na p. Kosca z Prievidze.

  Ot. Ako viete že p. Hulej tiež požičal Vonsovi ob. preukaz ?
  Od. Vons si tie obč. preukazy požičal od nás oboch naraz. Hulej tiež podal trestné oznámenie, ako aj ja. Všetky doklady boli aj v jeho prípade falošné a bol uvedený ako zamestnanec vo Vons Gyme. On pracoval v jednej súkromnej firme, ako trvalý zamestnanec na riadnu pracovnú zmluvu.

  Ot. To je jediná vaša skúsenosť s p. Vonsom ?
  Od. Nie. V Decembri 2005 sa ma Vons opýtal, či by som sa nepodieľal na úvere, ako ručiteľ, lebo potrebuje poplatiť nejaké dlžoby. Ja som súhlasil a chcel som doniesť potvrdenie z Det. Domova o zamestnaní a o príjme zo zamestnania. Toto, ale nebolo potrebné, pretože Vons všetko zaobstaral.

  Ot. Zas v banke OTP v Prievidzi ?
  Od. Nie úver sa bral v B. Bystrici v Poštovej Banke. Ručitelia boli Hulej Peter a Martina Š., jeho zamestnankyňa. V banke som zistil, že úver beriem ja na moje meno.!!! Ú ver bol na 300 000. Vons dodal všetky doklady , okrem dokladov Martiny Š. , bolo všetko falošné.

  Ot. Tým to všetko skončilo ?
  Od. Nie. Začali mi chodiť upomienky, lebo nesplácam úver. Zakaždým som telefonoval Vonsovi, nech to zaplatí, lebo sa mi banka vyhrážala, že budem musieť zaplatiť úver naraz aj s úrokmi a dajú ma na exekúciu.

  Ot. Ako to všetko dopadlo ?
  Od. Vons zobral úver na prerábanie svojej posilňovne a po mojich urgenciách, ktoré trvali pol roka, tento úver vyplatil. Odpadol nám kameň zo srdca, mne a mojej manželke, že neprídeme o byt, lebo exekučné konanie by sa uberalo týmto smerom. Táto skúsenosť s Vonsom mi zobrala ideály o priateľstve a o poctivosti ľudí.

  2010-11-16 13:49:38

  Feromirko, trosku si pleties pojem dlzoba. Ina vec su standardne podnikatelske uvery, lizingy a ina vec su ako hovori pan Bartko - uverove podvody na zamestnancoch a neplatenie odvodov do poistovne. Teraz som sa pytal Kozakovho znameho na inspektorat prace - je mozne, ze zo strany nejakych zamestnancov mohol prist niekedy davno problem. Ak ale uvazime, ze Kozak zamestnava 150 alebo kolko ludi, tak si myslim, ze pracovno-ludsky problem zamestnavatel-zamestnanec sa jednoducho moze vyskytnut.
  Naproti tomu ak je spravne co hovori pan Bartko, tak pan Vons ma styroch zamestnancov, a to este dvoch zatazil uvermi a odvodovymi nedoplatkami. Nepletme hrusky s jablkami.

  Pekny den vsetkym

  2010-11-16 09:30:26

  Nehovoriac o tom kolko dlhuje firmam, byvalym zamestnancom a aj kamaratom!

  2010-11-16 09:29:58

  Feromirko, staci sa pozriet sem: http://www.dlznik.sk/dlznici-na-poistnom/paed-dr-peter-vons-gym-peter-vons-vszp

  2010-11-15 23:16:10

  Feromirko a že jaký si ty chytrák, ako Truhlík vo Ferdovi mravcovi tu podávaš informácie všade som bol, všetko viem ešte že rozprávky majú dobrý koniec a Truhlík vždy padol na hubu a v hlave mu brnelo. No čo už chorých a blbých treba poľutovať, je mi ťa nesmierne ľúto. Perli si ty len ďalej aj pobaviť niekto musí :-D a spievaj si radujme sa veselme, sa nič neviem, ale podelím sa.

  2010-11-15 17:20:29

  Sústavne očierňujete čestného a dobrého človeka vy Kozákovi poskokovia!
  A presne ako Kozák, aj vy stále klamete. Ako ste prišli na to, že Vons je niečo dlžný poisťovni? Ako to viete dokázať ? A vôbec čo tu stále omieľate nejaké dlhy. Dnes je úplne prirodzené, že ak niekto podniká , má úvery, lízingy, pôžičky - inými slovami dlhy. Presne tak ako Kozák. Veď ani mercedesy, na ktorých si tak frajersky rozváža zadok nie sú jeho. Je za ne dlžný a musí ich splácať. A martinská tepláreň nie Vonsovi, ale Kozákovi v minulosti zastavila dodávky tepla do haly, lebo jej neplatil! A prečo sa tento "férový" Zďenďo nechváli tým, že platil pokutu za predaj alkoholu vo svojej krčme v rozpore so zákonom? A prečo sa Kozák na svojich bilboardoch nechváli tým, že mal veľké problémy s Inšpektorátom práce, lebo odrbával svojich pracovníkov? Teším sa na vašu odpoveď vy chytráci.

  2010-11-15 15:40:31

  Pokial chce ist niekto na radnicu a pritom nedokaze si ustriehnut ani vlastny biznis a je dlzny, tak to bez debaty tam nema co robit proste. To vobec ako tu nie je o com diskutovat.

  2010-11-15 12:22:23

  Vonso mal radšej zaplatiť dlh poisťovni ako si robiť kampaň.Vyplakávať potom na TVT ako ho sa mu vyhrážajú je tak na upútanie pozornosti na jeho osobu a jeho syn to má po ňom,veď jeho chytili s drogami a on natrel ľudí, aby z toho vyviazol čo najčistejšie. Aký otec taký syn.

  2010-11-15 09:38:06

  Mna by strasne zaujimalo z coho pan Vons financuje svoju kampan, pretoze si myslim, ze to urcite nie je z jeho zdrojov a niekto za nim stoji. Pan Vons bol poslancom mesta toto volebne obdobie a 4 roky bol ticho, ani ludia nevedeli, ze tam vobec je a zrazu sa snazi hrat spinavo voci primatorovi Hrnciarovi. Nebude to tym, ze mu niekto nieco slubil a teraz to nesplnil, tak robi opak, vytahuje veci a aj preto sa mozno rozhodol kandidovat? Myslim si, ze za tie 4 roky poslancovania pana Vonsa v Martine neostalo nic dobre, este aj bol ako poslanec mesta dosadeny do hokejoveho klubu MHC Martin a aj tych podviedol a otocil sa proti nim, zacal si hrabat na svojom piesocku a pre svoju skuipnu ludi a teraz pred volbami sa ide obracat ako chce pomoct sportu, ale preco v minulosti vyhodil zo Sokolovne hadzanarov a a gymnastov? Hrate sa na sportovca a kazdu akciu co ste robili robil niekto za Vas! Clovek, ktory okradal vlastnych zamestnancov ako napriklad pana B. alebo tiez trestne oznamenia, ktore boli podane, tak mozete sa cisto, ferovo a moralne pozriet obcanom Martina do oci a hrat sa na slusneho cloveka?

  2010-11-03 07:36:35

  Nemám nič proti pánovi Vonsovi, ale mal by si uvedomiť, že ide do tuhého a mal by zobrať seba a svojich priaznivcov a podporiť pána ,,,Zdenka Kozáka,,, nedať šancu,,, Hrnčiarovi,,, mal by pán Vons stiahnuť kandidátku už. Ved ked sa tak dušuje pán Vons za športovca a martinčana pre zdravý silný Martin tak prečo nejde spolu bojovať proti ,,Hrnčiarovi,, s ozajstným športovcom ,, Kozákom Zdenkom,, ktorý je doteraz ním a aj ostane. Pán Vons má sám problémy a kandiduje, to asi nie je už niečo v úplnom poriadku. Ako človek je pán Vons dobrý, ale politika a primátorovanie nie je pre každého tam treba bojovať pre ľudí, národ, občanov byť bojovný mať kontakty a to si myslím , že on nemá istotne a ani povahu na to. Mal by ozaj prehodnotiť smer a cieľ a podporiť a urobiť správne rozhodnutie v pravý čas.

  2010-10-31 13:08:21

  Dostal sa mi do ruk platok ferovy martin, je celkom trapne ze autor sa nedokaze podpisat pod nieco co pise ako oficialne informacie, zjavne sa jedna znova o diskreditaciu osob. Skutocne krasne pisat sposobom jedna babka povedala, a aby to nestacilo este sa nepodpisat aby nahodou autor nemohol dojst ku konfrontacii . Okrem toho odvolaky napriklad na citaty p. M z divadla su krasne, kde sa stazuje, to ze on pouzival v minulom obdobi majetok divadla na vlastne obohatenie uz asi zabudol . Ked uz predvolebna kampan tak aspon v ramci slusnosti. Vsetkym tym akoze politikom by som doporucil si pozret serial Jiste pane premiere ked uz chcu bojovat aj za chrbtom aspon nech to aspon vyzera slusne .....

  2010-10-30 21:49:42

  FUJ CO TO MA BYT?????? ZEVRAJ ZADARMO NA DUSICKY IDU PREVAZAT VOLEBNE AUTOBUSY PANOV HRNCIARA A VONSA LUDI NA CINTORINY. NO FUJ!!!! TO ESTE AJ NA TOMTO SI IDETE ROBIT KAMPAN? TO SA NEZASTAVITE PRED NICIM?
  NECHUTNE. HNUS. SUTEREN. TRANSPARENTNA GRCANINA

  minob 2010-10-30 16:57:36

  Bol by som rad aby sa o cenzure na tejto stranke nehovorilo, nikdy sme nic necenzurovali ani nemazali. Vsetky temy su otvorene a je len na ludoch co tu pisu.

  2010-10-30 11:50:23

  Ahoj externapamat, nemas rad forum, ale pritom si to ty, co sa navazal na Kozaka nielen tu ale aj na Sme este s dalsimi ferovokampanovymi tromi ci styrmi ludmi. Takze si nekakaj do ust. Kozakovi kamarati, ktori ho dobre poznaju tu nebudu pozorovat ako si par ludi bude z neho robit stupidny terc zalozeny na klamstvach.
  A ze je Vons neplatic, no tak ako pardon, to si maju ludia nechat pre seba? Aby kandidoval na primatora clovek s nevysporiadanymi financnymi zavazkami? To je zart? Apropo, tuto temu roznasaju primatorovi ludia, ktori rozdavali v meste jeho letaky. Co je tiez zvlastne, lebo vela ludi v meste hovori, ze boli povodne spolceni - Vons by odobral hlasy Kozakovi najma na teme sport, a Hrnciar by podla tohto napadu sice tesne, ale vyhral. Ak je to pravda, tak tieto pikle su kruty omyl, pretoze ludia uz maju dost hranej transparentnosti a kadejakych ferovomartinskych a zdravych infantilnosti, a zvolia normalnu zmenu.

  2010-10-30 00:21:33

  Nemám toto fórum rád.Sila samoľúbosti potlačila slobodu vyjadrenia názoru a pachu cenzúrovanosti, a pomstychtivosti sa zbavuje len ťažko.Tradiční nickovia,kritik otrok s dobrou informovanosťou,hlupák viktorcech,ktorý sem patril,či saskia sa stratili.Ovládli ste ju vy,Kozákovci.Proti Zdenovi v zasade nemám nič.Človek z masa a kostí,so silnými aj slabými stránkami,ako každý.Ak by bol zvolený,to najväčšie zlo by to nebolo.Ale vy traja štyria posluhovači mu skôr umelou priehľadnosťou a frázami voči Vonsovi viac škodíte.
  Vaše štyri hlasy mu nepomôžu a dalšie hlasy mu skôr odháňate.Nechajte kampani voľný priebeh,a pomôžete mu viac.....

  2010-10-28 10:00:49

  Ale ale,takze pan VONS stiahol fotky zo svojej stranky No toto? Ako je to mozne, ze sa hanbi byt tam odfoteny z kamaratom Stankom Thomkom? Ked ho ako jedineho kandidata pozvali na podpis koalicnej dohody musi tam byt aj koalicna podpora nie?

  2010-10-28 08:43:08

  D presne tak pan Vons sa proste do politiky ani na post primatora vooobec nehodiii.. aj ked proti nemu nic nemam proste on primator byt nemozeeeee)

  2010-10-27 23:11:59

  http://www.facebook.com/photo.php?fbid=162681250421162&set=a.162680790421208.30629.155899337766020#!/photo.php?fbid=162681240421163&set=a.162680790421208.30629.155899337766020&pid=378541&id=155899337766020

  2010-10-27 23:11:35

  a tu si pozrite sedlaka v praxi. Vlasy v predu kratke, vzadu dlhe, činka v uchu a biele topankyno uplne terno. Skoda, ze nevidno slamu z druhej topanky

  2010-10-27 23:05:57

  Nedalo mi a musel som zalozit temu. Tak a je to tu. Nase mile pravicove strany idu podporit dlhorocneho neplatica a dlznika VONSA. http://www.facebook.com/photo.php?fbid=162681250421162&set=a.162680790421208.30629.155899337766020 Na fotke mozete vidiet najdejneho poslanca Thomku zo SaS, ktora inak nepodporuje byvalych clenov KSC. V Martine je to vsak mozne Tito pani maju spolocne jedno - hlboko do kapsy a tuzba byt v politike

  [ 1 ]

  Stránku spravuje a vytvorila ju spoločnosť Zetagroup Software s.r.o. | online užívateľov 691